Autobus z książeczką

Indeks: MA_11750

56,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
  • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
  • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

AUTOBUS Z KSIĄŻECZKĄ

  • ruchomy, obrotowy wałek ze zwierzątkami

  • przycisk uruchamiający efekty dźwiękowe: klakson, uruchamianie silnika, melodie

  • zębate koła z korbką, które podczas wprawiania w ruch wydają dźwięk terkotania

  • autobusik jeździ samoczynnie i zmienia kierunki jazdy

SPECYFIKACJA

Wiek

od 12 miesięcy

Wymiary (dł/szer/wys)

14,5x12x13,5cm

Zasilanie

3 x bateria AA 1.5V (brak w zestawie)

Certyfikaty

CE, EN71

Waga

830g

   

Interaktywny autobus z książeczką. Na masce posiada ruchomy, obrotowy wałek ze zwierzątkami, który po przekręceniu zaczyna świecić oraz uruchamia się śmiech dziecka i przyjemna melodyjka.

Na dachu znajduje się przycisk uruchamiający efekty dźwiękowe: klakson, uruchamianie silnika i melodie. Znajduje się tam również książeczka, w której są przyciski o różnych kształtach i kolorach. Do przycisków przypisane są zwierzątka znajdujące się na ilustracji obok, po naciśnięciu przycisku z autobusu wydobywa się głos danego zwierzątka.

Jeden z boków autobusu posiada zębate koła z korbką, które podczas wprawiania w ruch wydają dźwięk terkotania. Z drugiej strony znajdują się kolorowe, przyjazne buzie z wyrazami emocji – minami (np. radość – uśmiech, smutek – złość, itp.), dookoła znajdziemy kolorowe ramki, które można przekładać.

Z tyłu umieszczony jest dzwonek, klucz oraz drzwi, za którymi kryją się trzy różne obrazki. Dzięki kluczykowi otwierają się drzwiczki, za każdym razem ukazuje się inna scenka.

Autobusik jeździ samoczynnie i zmienia kierunki jazdy w chwili, gdy napotka przeszkodę na swojej drodze. Podczas jazdy migają światełka przednie, a kierowca z pasażerem rytmicznie kołyszą się na boki. 

Pojazd posiada możliwość wyłączenia napędu i pozostawienia samej muzyki tak, aby pociecha mogła samodzielnie pchać samochodzik lub włączenia napędu, ale wyłączenia muzyki. Na samym przodzie znajduje się otwór gdzie można przyczepić własny sznureczek.
Iso Trade
MA_11750
239 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: