Filtr materiałowy do odkurzacza 9068 MALATEC

Indeks: MA_14210

15,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

FILTR MATERIAŁOWY DO ODKURZACZA PRZEMYSŁOWEGO 20L

 • CHRONI FILTR HEPA ORAZ SILNIK – dzięki zastosowaniu filtra konieczność czyszczenia filtra HEPA spada do minimum. Filtr zabezpiecza i skutecznie chroni również silnik odkurzacza przed uszkodzeniem, co wydłuża sprawne działanie urządzenia. Filtr workowy pasuje do odkurzacza przemysłowego 20l z naszej oferty, a także innych kompatybilnych urządzeń (UWAGA sprawdź dokładnie wymiary!)
 • PRZEDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ ODKURZACZA – zatrzymuje kurz i popiół oraz sprawia, że odkurzacz się nie zapycha.
 • SOLIDNY I WIELOKROTNEGO UŻYTKU – dzięki starannemu wykonaniu i zastosowaniu wytrzymałego materiału, filtr jest trwały, co gwarantuje jego wielokrotne stosowanie.
 • ŁATWY I SZYBKI W CZYSZCZENIU – filtr jest zmywalny, w szybki i prosty sposób można go wyjąć i wymyć pod bieżącą wodą, co wpływa na komfort użytkowania. Jeżeli filtr nie jest mocno zabrudzony wystarczy wyczyścić go sprężonym powietrzem lub wytrzepać.
 • SPECYFIKACJA – wymiary (szer/wys): 33,5/24cm; materiał: flizelina; waga: 0,13kg.

SPECYFIKACJA

 • wymiary (szer/wys): 33,5/24cm
 • materiał: flizelina
 • waga: 0,13kg

Wykonany ze specjalnego materiału filtr do odkurzaczy kominkowych doskonale zatrzymuje wszelki kurz i popiół, dzięki czemu sprawia, że czyszczenie wnętrza odkurzacza i filtra HEPA nie będzie konieczne po każdym odkurzaniu. Filtr materiałowy zdecydowanie zwiększa żywotność odkurzacza i sprawia, że oczyszczanie powierzchni z uciążliwego popiołu, kurzu, gipsu, gruzu itp jest łatwiejsze.

Filtr ma średnicę 33,5cm, oraz wysokość 24cm, dzięki czemu będzie doskonale pasował do odkurzaczy MALATEC. Nakłada się go bezpośrednio na rant zbiornika, dzięki czemu wszystkie zanieczyszczenia zatrzymywane są na ścianach filtra materiałowego. Filtr doskonale trzyma się na rancie zbiornika i nie osuwa się z niego podczas pracy odkurzacza. Po skończonym odkurzaniu wystarczy wyjąć filtr workowy i wytrzepać go dokładnie z zebranej zawartości lub oczyścić za pomocą sprężonego powietrza (tu z powodzeniem sprawdzi się np. funkcja dmuchawy, którą posiadają niektóre modele odkurzaczy). Filtr do odkurzaczy przemysłowych jest wielokrotnego użytku – zanieczyszczony można bez problemu umyć pod ciepłą, bieżącą wodą i będzie jak nowy.

Stosowanie filtra do odkurzaczy pozwala na sprawne zasysanie nie tylko gruzu, gipsu czy kurzu, ale również popiołu z pieca miałowego, pieca węglowego i pieca na ekogroszek. Filtr materiałowy sprawdzi się również do szybkiego oczyszczania za pomocą odkurzacza kominka z zimnego popiołu. Workowy filtr do odkurzaczy zatrzymuje zanieczyszczenia na swojej powierzchni, dzięki czemu nie przedostają się one bezpośrednio do filtra HEPA, co zwiększa jego żywotność, a zmniejsza konieczność jego ciągłego czyszczenia.

FILTR MATERIAŁOWY PRZEZNACZONY JEST DO ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH MALATEC Z NASZEJ OFERTY – 20L

oraz innych kompatybilnych urządzeń - UWAGA sprawdź dokładnie wymiary!

Iso Trade
MA_14210
10 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: