Grzejnik wieżowy 2000W z pilotem MALATEC

Indeks: MA_14058

186,99 zł
Ilość

Dostawa od 12,89 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

GRZEJNIK WIEŻOWY 2000W Z PILOTEM MALATEC

 • AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK BEZPIECZEŃSTWA – pod urządzeniem znajduje się czujnik, który w momencie przewrócenia lub podniesienia grzejnika wyłącza go automatycznie. Zabezpiecza to przed jego uszkodzeniem, a co ważniejsze przed zagrożeniem mienia i życia. Dodatkowo z tyłu grzejnika znajduje się przełącznik do włączania 0 / 1.
 • TERMOSTAT - produkt wyposażony został w termostat, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Temperatura w urządzeniu jest automatycznie kontrolowana, w momencie gdy grzejnik osiągnie wybraną temperaturę zmniejszy pobór mocy i utrzyma ciepło. Termostat wnosi również oszczędność – zużywa tyle energii ile potrzebuje.
 • RUCH OSCYLACYJNY "SWING" - naciśnięcie przycisku OSC spowoduje wyświetlenie ikony oscylizacji na wyświetlaczu. Grzejnik będzie mógł oscylować w prawo lub w lewo – posiada również blokadę pozycji. Możesz wybrać kierunek i zablokować go w danej pozycji.
 • PODŚWIETLANY WYŚWIETLACZ LCD – czytelny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz pozwala na komfortowy odczyt danych oraz wygodne sterowanie. Za pomocą przycisków znajdujących się na górze grzejnika możemy ustawić czas pracy (1-8h), wybierać funkcje oraz regulować ciepło. Do zestawu dołączamy pilota, który umożliwia sterowanie grzejnikiem bez konieczności podchodzenia do niego. Pozwala na zdalną obsługę wszystkich funkcji urządzenia - komfortowe sterowanie bez wstawania np. z wygodnej kanapy.
 • SPECYFIKACJA - moc: 2000W; zasilanie: 220-240V; 50-60Hz; zasilanie pilota: 2x AAA (w zestawie); klasa pilota: II; tryby pracy: 4; czujnik temperatury: tak; dzienny programator pracy: tak 1-8h; regulacja temperatury: tak; funkcja swing: tak; zabezpieczenie przez przegrzaniem: tak; tryb pracy: cichy; wymiary (dł/szer/wys): 21/23/55cm; długość przewodu: 150cm; waga zestawu: 2,9kg; waga z opakowaniem: 3,4kg.

SPECYFIKACJA

 • moc: 2000W
 • zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
 • zasilanie pilota: 2x AAA (w zestawie)
 • klasa pilota: II
 • tryby pracy: 4
 • czujnik temperatury: tak
 • dzienny programator pracy: tak 1-8h
 • regulacja temperatury: tak
 • funkcja swing: tak
 • zabezpieczenie przez przegrzaniem: tak
 • tryb pracy: cichy
 • wymiary (dł/szer/wys): 21/23/55cm
 • długość przewodu: 150cm
 • waga zestawu: 2,9kg
 • waga z opakowaniem: 3,4kg

W ZESTAWIE

 • kurtyna
 • pilot do zdalnego sterowania
 • elementy montażowe

Przyjemność oraz komfort, jaką zapewnia urządzenie ogrzewające pomieszczenia, to nie jedyne zalety przebywania w odpowiedniej temperaturze. To także dobry stan zdrowia oraz dbałość o mieszkanie lub dom, który musi być prawidłowo ogrzewany, aby panujące w nim warunki pozwalały na jego bezproblemowe użytkowanie. Grzejnik elektryczny to urządzenie, które pozwoli ogrzać pomieszczenie, a tym samym sprawi, że z przyjemnością będziemy spędzać w nim czas.

Duża moc gwarantuje szybkie nagrzewanie się, co wpływa na sprawne ogrzewanie najbliższego otoczenia. Obsługa grzejnika elektrycznego jest intuicyjna i bardzo prosta – posiada czytelny wyświetlacz wraz z podświetleniem oraz pilot do zdalnego sterowania.

OPIS PANELU STERUJĄCEGO

1. MODE – wybór funkcji

2. OSC – oscylacja

3. SET TIME – czas pracy (1-8h)

4. ON / OFF

5. ‘+’ / ‘-’ - regulacja ciepła.

Podświetlany wyświetlacz LCD jest czytelny i pozwala na komfortowy odczyt danych.

OPIS PILOTA

1. POWER – włączenie / wyłączenie

2. OSC – oscylacja

3. TEMP +/- - regulacja temperatury

4. TIMER – czas pracy (1-8h)

5. MODE – wybór funkcji

Multifunkcyjny pilot umożliwia sterowanie grzejnikiem bez konieczności podchodzenia do niego. Pozwala na zdalną obsługę wszystkich funkcji urządzenia - komfortowe sterowanie bez wstawania np. z wygodnej kanapy.

CIEPŁY I CHŁODNY NAWIEW

Grzejnik posiada wbudowaną funkcję wentylatora, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w czasie chłodnych jak i gorących dni.

4 TRYBY PRACY

FAN – funkcja wentylatora

LOW HEAT – ustawienie niskiej temperatury

HIGH HEAT – ustawienie wysokiej temperatury

ADJ HEAT – regulacja temperatury za pomocą przycisków ‘+’ / ‘-’

OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM

Grzejnik jest chroniony przez zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku przegrzania, co może spowodować całkowitą lub częściową blokadę otworów wentylacyjnych. W takim przypadku odłącz urządzenie od źródła zasilania, odczekaj 30 minut, aż ostygnie i usuń wszelkie przedmioty, które zasłaniają otwory wentylacyjne. Następnie włącz ponownie urządzenie.

RUCH OSCYLACYJNY

Naciśnięcie przycisku OSC spowoduje wyświetlenie ikony oscylizacji na wyświetlaczu. Grzejnik będzie mógł oscylować w prawo lub w lewo – posiada również blokadę pozycji. Możesz wybrać kierunek i zablokować go w danej pozycji.

ZABEZPIECZENIE W FORMIE AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZENIA

Grzejnika należy używać w pozycji stojącej. W momencie podniesienia go bądź przewrócenia, wyłącza się automatycznie, co stanowi zabezpieczenie przed spowodowaniem ewentualnych szkód i zagrożeń mienia i życia. Pod spodem znajduje się czujnik, który jest za to odpowiedzialny – zabezpiecza to przed jego uszkodzeniem. Dodatkowo z tyłu zastosowano przełącznik, który całkowicie wyłącza grzejnik.

FUNKCJA ZEGARA 24H

Naciśnij przycisk TIMER i wybierz godzinę od 1 do 8, funkcja działa w każdym trybie. Na wyświetlaczu ukazuje się odliczanie do momentu wyłączenia.

TERMOSTAT

Produkt wyposażony został w termostat, który pozwala na utrzymanie danej temperatury przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Temperatura w urządzeniu jest automatycznie kontrolowana, w momencie gdy grzejnik osiągnie wybraną temperaturę zmniejszy pobór mocy i utrzyma ciepło. Termostat wnosi również oszczędność – zużywa tyle energii ile potrzebuje.

RUCH OSCYLACYJNY

Naciśnięcie przycisku OSC spowoduje wyświetlenie ikony oscylizacji na wyświetlaczu. Grzejnik będzie mógł oscylować w prawo lub w lewo – posiada również blokadę pozycji. Możesz wybrać kierunek i zablokować go w danej pozycji.

UCHWYT

Grzejnik można z łatwością przenieść w dowolne miejsce, gdyż z tyłu posiada uchwyt, dlatego przenoszenie go pomiędzy różnymi pomieszczeniami nie stanowi problemu.

Malatec
MA_14058
256 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: