Koło do wózka platformowego 4"

Indeks: MA_6688

10,99 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

KOŁO DO WÓZKA PLATFORMOWEGO 4"

 • OBROTOWE  gwarantuje to większy komfort manipulacji wózkiem, łatwiejsze prowadzenie, nawet przy większych obciążeniach. Skrętne koła sprawdzą się w trudnym terenie i umożliwią łatwiejsze manewrowanie między przeszkodami na drodze.
 • ELASTYCZNE – koło doskonale radzi sobie również w trudnych warunkach podłoża i dzięki swojej elastyczności bez problemu pokonuje nierówności na drodze.
 • WYTRZYMAŁE – guma i żelazo, z których wykonane jest koło są wyjątkowo wytrzymałe. Koło jest odporne na ścieranie i uszkodzenia na skutek przecięcia. Doskonale wytrzymuje nawet duże obciążenia wózka.
 • ŁATWE W MONTAŻU – nie są potrzebne szczególne umiejętności do wymiany koła w wózku platformowym. Poradzi sobie z tym każda osoba.
 • SPECYFIKACJA – materiał: guma + żelazo; średnica koła: 10cm - 4"; grubość koła: 3cm; waga 660g.

SPECYFIKACJA

 • materiał: guma + żelazo
 • średnica koła: 10cm - 4"
 • grubość koła: 3cm
 • waga: 660g

Każdy użytkownik wózka platformowego powinien zaopatrzyć się w przynajmniej jedno koło zapasowe. Koło do wózka platformowego jest obrotowe, co jest gwarancją komfortowego użytkowania wózka. Wystarczą dwie sztuki w każdym wózku, a jego prowadzenie jest o wiele łatwiejsze. Skrętne koła pozwalają na zdecydowanie lepszą i prostszą manipulację wózkiem na trudnym terenie oraz umożliwiają szybkie i skuteczne manewrowanie wózkiem pomiędzy przeszkodami na drodze. Koło obrotowe do wózka platformowego będzie przydatne zwłaszcza przy dużym obciążeniu, gdy już samo pchanie wózka wymaga siły.

Obudowa koła zapasowego wykonana jest z wytrzymałego żelaza. Guma, którą wykorzystano w oponie koła do wózka platformowego jest nie tylko wytrzymała, ale również elastyczna. Dzięki taki właściwościom koła wózek doskonale poradzi sobie również w trudnym terenie. Bez problemu przejedzie po nierównym terenie. Wytrzymała guma koła obrotowego do wózka platformowego jest ponadto gwarancją długiego użytkowania. Nie ściera się szybko i jest odporna na przecięcia.

Koło obrotowe do wózka platformowego jest bardzo proste w montażu. Każdy sobie z tym poradzi, nie są potrzebne do tego szczególne umiejętności i skomplikowane narzędzia. Koło zapasowe wymienia się bardzo szybko, dzięki czemu już po chwili można korzystać na nowo z wózka. Koło do wózka platformowego jest to akcesorium niezbędne, które dobrze mieć pod ręką – nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać, zwłaszcza jeśli na co dzień przewozimy duże ciężary po trudnym terenie.

Iso Trade
MA_6688
2 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: