Latająca kula disco

Indeks: MA_13041

21,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

LATAJĄCA KULA DISCO

 • LATA SAMOCZYNNIE – w środku kuli umieszczono mechanizm, na zewnątrz 4 śmigła, a na spodzie znajduje się mały włącznik, który wprawia je w ruch i dzięki temu zabawka może sama wystartować; skrzydełka są giętkie, ale jednocześnie na tyle wytrzymałe, by bez problemu wznieść zabawkę w powietrze.
 • EMITUJE WIELOBARWNE ŚWIATŁO – kula od pierwszej sekundy i podczas całego lotu emituje piękne, jasne i wielobarwne światło LED, które wygląda szczególnie efektownie, kiedy rozbłyska wieczorem lub w zaciemnionym pomieszczeniu.
 • SPECYFIKACJA  wymiary (szer/wys) 14/10,5cm; waga zestawu 35g.
 • TECHNOLOGIA WYKRYWANIA PODCZERWIENI – urządzenie wyposażone jest w technologię podczerwieni, dzięki czemu można sterować nim za pomocą ręki; dron wyczuwa obiekty znajdujące się pod nim i reguluje ilość obrotów na sekundę, co powoduje zmianę wysokości lotu.
 • WBUDOWANY AKUMULATOR – pojazd latający można ładować za pomocą dołączonego przewodu zasilającego USB, podpinając go np. do komputera lub laptopa.

SPECYFIKACJA

 • wiek: +14 lat
 • zasilanie: kabel USB
 • wymiary (szer/wys): 14/10,5cm
 • waga zestawu: 35g
 • waga z opakowaniem: 110g

W ZESTAWIE

 • latająca kula disco
 • kabel zasilający USB

Latająca kula disco to fantastyczny gadżet przypominający wyglądem mini helikopter lub drona. Produkt jest niewielkich rozmiarów, jednak zapewnia mnóstwo radości oraz niesamowite wrażenia i świetną zabawę.

Kula jest wykonana z lekkiego, przezroczystego tworzywa o ciekawej strukturze plastra miodu. W jej środku umieszczono mechanizm, zaś na zewnątrz 4 śmigła.

Skrzydełka są giętkie, ale jednocześnie na tyle wytrzymałe, by bez problemu wznieść zabawkę w powietrze. Na spodzie kuli znajduje się mały włącznik, który wprawia je w ruch i dzięki temu dron może sam wystartować.

Kula od pierwszej sekundy i podczas całego lotu emituje piękne, jasne i wielobarwne światło LED, które wygląda szczególnie efektownie, kiedy rozbłyska wieczorem lub w zaciemnionym pomieszczeniu. Mini helikopter przypomina niewiarygodny obiekt latający i z pewnością będzie wyśmienitą frajdą dla miłośników fantastyki i statków kosmicznych czy też osób zainteresowanych ufologią.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię podczerwieni, dzięki czemu można sterować nim za pomocą ręki. Dron wyczuwa obiekty znajdujące się pod nim i reguluje ilość obrotów na sekundę, co powoduje zmianę wysokości lotu. Wystarczy podłożyć dłoń i obserwować, jak unosi się wyżej.

Kula posiada wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą dołączonego przewodu zasilającego USB, podpinając go np. do komputera lub laptopa. Zastosowane rozwiązanie jest bardzo praktyczne, wygodne i ekonomiczne, gdyż nie wymaga zakupu ani wymiany baterii.

Dzięki niskiej wadze i małym wymiarom, przedmiot uda się bez problemu zabrać ze sobą w dowolne miejsce lub w podróż. Przechowywanie oraz transportowanie jest zupełnie niekłopotliwe.

Zabawka nadaje się znakomicie zarówno do zabawy samemu, jak i w większym gronie.

Należy używać jej w zamkniętych pomieszczeniach, zachowując ostrożność.

Pojazd lewitujący sprawdzi się świetnie jako oryginalny prezent na wiele okazji!

Iso Trade
MA_13041
100 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: