Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Poduszka ortopedyczna P5587

MA_12511

5902802904959

Nowy produkt

131 Przedmioty

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA - PIANKA PAMIĘCIOWA + POSZEWKA

  • DOBRA DLA KRĘGOSŁUPA - poduszka jest tak wyprofilowana, aby podpierać głowę i wypełniać lukę pomiędzy ramieniem, a szyją.

  • PAMIĘĆ KSZTAŁTU - jest odporna na odkształcania, wraca do swojego kształtu nawet po długim użytkowaniu.

  • SPECYFIKACJA - kolor kremowy; w zestawie poszuka i zapinana na zamek poszewka; wymiary 47,5x29x9cm; waga 440g.

  • DZIAŁA ODPRĘŻAJĄCO - pomaga w ograniczeniu chrapania, a także bezsenności, zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa podczas leżenia. Poduszka dostosowuje się do ciała, jest elastyczna.

  • BEZPIECZNA - poduszka jest nietoksyczna, antyalergiczna.

SPECYFIKACJA

  • kolor: kremowy

  • wymiary (dł/szer/wys min-max): 47,5x29x6-9cm

  • waga: 440g

W ZESTAWIE

  • poduszka

  • pokrowiec

Poduszka profilowana idealnie podpiera głowę wypełniając lukę pomiędzy ramieniem a szyją, utrzymuje kręgosłup w linii prostej. Zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu i wypoczynku. Wykonanie z miękkiej pianki z pamięcią kształtu - idealnie dopasowuje się do ciała.

Pianka zapewnia zdrowy i spokojny sen. Pianka charakteryzuje się wyjątkową elastycznością i wieloletnią odpornością na odkształcanie, a jej struktura umożliwia cyrkulacje powietrza i regulację wilgotności. Zawsze, gdy wstajesz, poduszka powraca do swojego pierwotnego kształtu. Nie ma znaczenia, czy śpisz na boku, plecach czy brzuchu, poduszka zawsze działa. Przyciśnięta do ciała, przylega do niego jednocześnie nie powodując ucisku. Przystosowuje się do ciepłoty ciała. Pomaga w ograniczeniu chrapania a także bezsenności.

Poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, dzięki czemu kręgi szyjne znajdują się w optymalnej pozycji podczas snu, wsparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa podczas siedzenia a także zapewni odprężenie dla nóg. Codzienne korzystanie z poduszki zapewni zdrowie, odprężenie, relaks, wprowadzi w lepszy nastrój, pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego. Produkt jest nietoksyczny, antyalergiczny, zdrowy, idealny, wprost stworzony dla Ciebie.

Miękki pokrowiec z polaru zamykany jest na zamek, dzięki czemu można go wyprać (prać jak delikatne tkaniny). Uwaga: nie zależy go jednak prasować, ponieważ wypustki ma polarze znikną po wyprasowaniu.

 

 

Ścieżka: > > > Poduszka ortopedyczna P5587

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Poduszka ortopedyczna P5587

Poduszka ortopedyczna P5587

30 innych produktów w tej samej kategorii: