Mop samoczyszczący MS5852

Indeks: MA_12685

97,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

MOP SAMOCZYSZCZĄCY

SAMOCZYSZCZĄCY – innowacyjny mechanizm nie wymaga wyciskania mopa, a jego płukanie i odsączanie następuje podczas ruchów góra-dół w komorze korytka.

EKOLOGICZNY – zasada działania sprawia, że nie ma potrzeby używania dużej ilości wody.

SPECYFIKACJA – wymiary wiaderka (dł/szer/wys): 17/20/43cm; długość drążka 110-137cm; wymiary głowicy mopa (dł/szer): 10/32cm; pojemność wiadra 14,9l; waga zestawu 2kg.

REGULOWANY DRĄŻEK – możliwość dopasowania długości drążka do indywidualnych wymagań użytkownika.

STABILNY UCHWYT – nasada drążka pokryta jest elastyczną pianką, która umożliwia pewny uchwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni.

SPECYFIKACJA

 • wymiary wiaderka (dł/szer/wys): 17/20/43cm
 • długość drążka: 110-137cm
 • wymiary głowicy mopa (dł/szer): 10/32cm
 • pojemność wiadra (bez wkładu z korytkiem): 14,9L
 • waga zestawu: 2kg
 • waga z opakowaniem: 2,7kg

W ZESTAWIE

 • mop
 • wiaderko
 • 2x nakładki

Utrzymanie czystych powierzchni podłóg to przede wszystkim główna zasada higieny pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, ale także zapewnienie ich estetyki oraz bezpieczeństwa użytkowników. Zastosowanie płaskiego mopa samoczyszczącego marki Malatec pozwoli nie tylko na mycie podłóg z zabrudzeń powstających podczas codziennego użytkowania, ale także szybkie usunięcie rozlanych płynów czy wysypanych, drobnych zanieczyszczeń. Innowacyjny system oczyszczania głowicy mopa zmniejsza wysiłek wymagany podczas sprzątania, a tym samym pozwala na dokładniejsze przeprowadzanie czynności porządkowych.

 

Mechanizm zamontowany w demontowalnym korytku powoduje, że wystarczą swobodne ruchy mopem w gorę i w dół w specjalnie wyprofilowanej komorze, dopasowanej do kształtu głowicy mopa. Znajdująca się wewnątrz gumowa wycieraczka precyzyjnie przylega do powierzchni wprowadzanej do korytka nakładki na mopa, dzięki czemu dokładnie usuwa z niej zanieczyszczenia oraz wilgoć. Drążek mopa jest regulowany, a dopasowaną długość utrzymuje zaciskana blokada.

Uchwyt wykonany został z elastycznej pianki, która gwarantuje dobre trzymanie w rękach, co ułatwia nie tylko samo sprzątanie, ale także opłukiwanie mopa w wiadrze z korytkiem. Nakładki na mopa montuje się przy pomocy zacisków, a ich prawidłowe przyleganie do całej głowicy zapewniają taśmy z rzepami znajdujące się w jej centralnej części.

 

Mop posiada także blokadę, która stabilizuje głowicę pod kątem prostym podczas pierwszego wsunięcia jej do korytka. Dzięki temu można dynamicznie i sprawnie czyścić mopa, bez konieczności poprawiania jego pozycji przy każdym wyciągnięciu z komory czyszczącej, podczas wykonywania ruchów góra-dół.

Zastosowany mechanizm samoczyszczący sprawia, że na mopie znajduje się odpowiednia ilość wilgoci, niezbędna do efektywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dzięki temu, podłogi szybko schną, co wpływa na krótszy czas oczekiwania wymagany do udostępnienia ich do dalszego użytkowania. Ponadto mniejsze zużycie wody powoduje obniżenie kosztów związanych z przeprowadzeniem czynności porządkowych. Istotną kwestią wynikającą z użytkowania dobrze odciśniętego mopa płaskiego, jest także zwiększona trwałość podłóg. Nawet dobrze zabezpieczone przed działaniem wilgoci podłoża w pomieszczeniach mieszkalnych lub użytkowych, na dłużej zachowują swoje właściwości, jeżeli są czyszczone z ograniczonym użyciem wody.

Malatec
MA_12685
5 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: