Nakładki na szprychy - zestaw 80 szt.

Indeks: MA_12688

14,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

NAKŁADKI NA SZPRYCHY - ZESTAW 80 SZTUK

 

 • EFEKTOWNY WYGLĄD – wyrazista barwa przyciąga uwagę i natychmiast rzuca się w oczy, a przez to podkreśla wygląd i charakter pojazdu oraz osoby nim kierującej.
 • ZESTAW NA 2 KOŁA – w zestawie znajduje się 80 sztuk, co pozwoli na zamontowanie na wszystkich szprychach w obu kołach roweru bądź motocykla.
 • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer): 30/0,5-0,6cm; średnica wewnętrzna ~0,5-0,4cm; waga zestawu 260g.
 • ŁATWY MONTAŻ – wystarczy delikatnie rozgiąć zwiniętą w rulon zakładkę i nasunąć ją na całej długości na szprychę.
 • PROSTE DOPASOWANIE – nakładki wykonane są z materiału, który można łatwo docinać w zależności od długości szprych.

SPECYFIKACJA

 • wymiary 1 sztuki (dł/szer): 30/0,5-0,6cm
 • średnica wewnętrzna: ~0,5-0,4cm
 • ilość sztuk w zestawie: 80
 • waga zestawu: 260g

Efektowny wygląd roweru bądź motocykla nie tylko podkreśla jego estetykę, ale również charakter właściciela. Nakładki na szprychy to zestaw osłon wykonanych z tworzywa sztucznego, które można w prosty i łatwy sposób zamontować na kołach bez użycia dodatkowych narzędzi.

Elastyczne, a przy tym wytrzymałe ozdoby na szprychy wystarczy dopasować do odpowiedniej długości przez ich ewentualnie przycięcie. Ich podstawowa długość to 30cm, co sprawia, że pasują do kół o średnicy do 28”, a w przypadku konieczności zamontowania na mniejsze koła, można dociąć je do wymaganego rozmiaru.

Ciekawa, intensywna barwa nakładek sprawia, że rower lub motocykl wyglądają bardziej atrakcyjnie. Aby je zamontować, należy delikatnie rozszerzyć końcówkę nakładki i delikatnie wsunąć ją na szprychę. Konstrukcja osłony sprawi, że samoistnie się zaciśnie i dopasuje do grubości szprychy. Nakładki na szprychy można myć razem z pojazdem, zatem nie ma konieczności ich demontażu przed wykonaniem czynności konserwacyjnych roweru czy motocykla.

Wykonane są z tworzywa barwionego w masie, a nie powierzchniowo, zatem nie ma ryzyka, że mogą utracić swój kolor nawet podczas używania myjek ciśnieniowych. Poza funkcją dekoracyjną, nakładki stanowią też element podnoszący bezpieczeństwo. Ich wyrazisty kolor zdecydowanie przyciąga uwagę, co wpływa na widoczność pojazdu na drodze. Zestaw składa się z 80 elementów w jednym kolorze. Wystarczy to na montaż na obu kołach rowerów bądź motocykli ze standardową liczbą szprych.

DOSTĘPNE KOLORY:

 1. POMARAŃCZOWY
 2. ŻÓŁTY
 3. CZERWONY

 

Iso Trade
MA_12688
90 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: