Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Klucz tasiemkowy opaskowy

MA_12684

5902802906250

Nowy produkt

11 Przedmioty

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

KLUCZ TASIEMKOWY

ŁATWY W UŻYCIU – narzędzie jest gotowe do użycia bezpośrednio po rozpakowaniu; wystarczy nałożyć na filtr, zacisnąć i odkręcić.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT – klucz został zaprojektowany w sposób umożliwiający sprawne i bezproblemowe posługiwanie się nim.

SPECYFIKACJA – wymiary (dł max./szer) 26,5/7,5; szerokość obejmy (min/max) 4,8-11cm; waga 145g.

TŁOCZENIA NA OBEJMIE – gwarantują lepszy chwyt filtra, co dodatkowo ułatwia jego sprawne wyciągnięcie.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – regulowana szerokość obejmy umożliwia wykorzystanie narzędzia do szerokiej gamy filtrów oleju stosowanych w pojazdach mechanicznych.

SPECYFIKACJA

wymiary (dł max./szer): 26,5/7,5cm

szerokość obejmy (min/max): 4,8-11cm

waga: 145g

waga z opakowaniem: 185g

Możliwość szybkiej wymiany filtra to mniej czasu spędzonego na wykonywaniu tej ważnej dla prawidłowego funkcjonowania auta czynności. Docenią to w głównej mierze profesjonaliści, którzy zajmują się obsługą serwisową pojazdów mechanicznych, ale także właściciele samochodów chcący wykonać to zadanie we własnym zakresie.

Klucz tasiemkowy do filtra oleju to narzędzie, które w szybki i prosty sposób umożliwi wykręcenie filtra bez nadmiernego wysiłku. Klucz opaskowy jest gotowy do użytku bezpośrednio po wyciągnięciu z opakowania. Jego ergonomiczny kształt powoduje, że jest wygodny i łatwy w użyciu. Wystarczy dopasować szerokość obejmy do wielkości filtra, dokręcić ciasno pokrętło regulacyjne i odkręcić filtr.

Opaska posiada specjalne tłoczenia, które ułatwiają precyzyjne zaciśnięcie jej na filtrze. Możliwość regulacji szerokości opaski sprawia, że narzędzie można stosować do szerokiej gamy filtrów oleju stosowanych w różnego rodzaju pojazdach mechanicznych.

Klucz opaskowy jest w całości wykonany z metalu, dzięki czemu jest nie tylko trwały, ale również .odporny na działanie substancji oleistych W prosty sposób można go też wyczyścić w przypadku zabrudzenia olejem lub innymi płynami wykorzystywanymi podczas usług serwisowania samochodów osobowych lub ciężarowych, maszyn rolniczych, a także silników stosowanych w jednostkach pływających bądź statkach powietrznych.

SPECJALNE TŁOCZENIE UŁATWIAJĄ ZACIŚNIĘCIE FILTRA

Ścieżka: > > > Klucz tasiemkowy opaskowy

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Klucz tasiemkowy opaskowy

Klucz tasiemkowy opaskowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: