Pawilon ogrodowy składany 3 ścianki 3x3m beżowy

MA_11493

5902367973346

Nowy produkt

PAWILON OGRODOWY SKŁADANY 3X3 + 3 ŚCIANKI BEŻOWY

Więcej szczegółów

14 Przedmioty

276,99 zł

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

Waga (kg) 5

Doskonały pawilon ogrodowy - składa się niemal sam - jak parasolka! Montaż zajmuje zaledwie kilka minut, nie wymaga dużo siły, ani żadnych narzędzi.

Wystarczy w pierwszej kolejności rozciągnąć pawilon na boki jak harmonijkę, nałożyć materiał, a następnie narożniki podciągnąć w górę, aż "kliknie" blokada. Naciągnąć nogi również do "kliknięcia". Aby złożyć pawilon wystarczy zwolnić (wcisnąć) metalowe przyciski blokady i zsunąć pawilon jak parasolkę. Złożony pawilon zajmuje bardzo mało miejsca.

Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne - chroni zarówno przed deszczem, jak i słońcem! Haczyki na końcach materiału należy włożyć w jeden z otworów przy nodze, w zależności od wysokości pawilonu i tego, jak bardzo chce się naprężyć materiał.

Zdejmowane ścianki pozwolą na idealne dopasowanie pawilonu do Twoich potrzeb.

Pawilon jest idealny do ogrodu, na podwórko, ale również mobilny - można go ze sobą zabierać na wycieczkę, biwak, imprezę itp. - dzięki jego niewielkim rozmiarom po złożeniu, jest idealny do przenoszenia go.

Nogi pawilonu posiadają stabilne stopki, które można dodatkowo wzmocnić wbijając w ziemię śledzie oraz przypinając sznurki  do szczytu każdego narożnika i przywiązując ich końce do wsporników na ziemi, płotu itp.

Ścieżka: > > > Pawilon ogrodowy składany 3 ścianki 3x3m beżowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: