Okulary 3D - google VR z pilotem

Indeks: MA_11377

23,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
  • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
  • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

OKULARY 3D VIRTUAL REALITY + PILOT 

 

Google VR do smartfona. Pozwalają korzystać z gier, video i aplikacji 3D. Po ściągnięciu odpowiedniej gry/aplikacji/video, należy ją uruchomić i włożyć telefon do środka googli. To wszystko! Już możesz cieszyć się niesamowitymi przeżyciami w świecie 3D.

Okulary doskonale dopasowują się do każdej głowy dzięki regulowanym paskom. Miękka gąbka przy okularach zapewnia komfort użytkowania.

Wewnętrzna komora na telefon wyposażona została w specjalne przyssawki, które utrzymują urządzenie w miejscu.

To nie wszystko! Rozstaw soczewek jest regulowany - dzięki temu dopasujesz okulary idealnie do swoich potrzeb. Okulary są lekkie i wygodne, co pozwoli ci na ich komfortowe używanie przez dłuższy czas.
 


Pilot bluetooth pozwala na sterowanie telefonem bez wyjmowania go z googli. Wystarczy włączyć w telefonie bluetooth i sparować urządzenia. Teraz możesz swobodnie używać pilota włączając muzykę, filmy, gry itp. na telefonie na pomocą kilku przycisków!

Gąbki po bokach zamknięcia pozwalają podpiąć słuchawki i zasilanie do telefonu bez uszkodzenia kabli.


 

Możesz zwiększyć/zmniejszyć głośność telefonu, a także ustawić na pilocie czy korzystasz z Androida czy z iOS. Pilota można używać jak gamepada, myszkę bezprzewodową itp. Możesz także zmienić tryb obsługi z poziomej na pionową zmieniając tym samym funkcje pilota (tryb KEY oraz GAME).

Pilot posiada wbudowaną baterię, którą można ładować poprzez port USB np. w komputerze lub innym urządzeniu (5V USB) poprzez kabel microUSB - USB, czyli taki jak w większości telefonów (brak w zestawie).


 

 

 


Okulary pozwalają na używanie aplikacji i gier VR, video 3D!

 

W ZESTAWIE:

* okulary
* pilot bluetooth

 


 Iso Trade
MA_11377
283 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: