Organizer na fotel samochodowy - filc

Indeks: MA_12677

14,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze
 

ORGANIZER NA FOTEL SAMOCHODOWY

 • FUNKCJONALNE KIESZENIE – posiada 7 różnych kieszeni, które umożliwiają przechowywanie dużej ilości przedmiotów.

 • ZAPINANY NA RZEPY – górna kieszeń jest zapinana na rzep, dzięki czemu stabilnie utrzymuje przechowywane w niej przedmioty.

 • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer): 85/39,5cm; kolor czarny; waga 200g.

 • SZYBKI MONTAŻ – montaż w górnej strefie organizera odbywa się przy pomocy zapięcia na rzep, a od spodu znajdują się tasiemki z haczykami do przymocowania pod fotelem.

 • ŁATWY W CZYSZCZENIU – gładka, filcowa powierzchnia umożliwia proste usuwanie zabrudzeń, a cały organizer można także prać w pralce na niskiej temperaturze.

SPECYFIKACJA

 • materiał: filcowane włókna syntetyczne

 • kolor: czarny

 • wymiary całkowite (dł/szer): 85/39,5cm

 • waga: 200g

Prawidłowa organizacja rzeczy w aucie, szczególnie w przypadku podróży z dziećmi, to nie tylko możliwość sprawnego opanowania różnego rodzaju sytuacji, ale także większa szansa na utrzymanie porządku. Organizer na fotel samochodowy to akcesorium, które za pomocą zapięcia na rzepy oraz pasków z metalowymi haczykami, łatwo przymocować w każdym aucie. Gwarantuje to także stabilne trzymanie przechowywanych w nim przedmiotów.

7 kieszeni pozwoli na posiadanie pod ręką najbardziej potrzebnych rzeczy. Górna, największa kieszeń jest zapinana na rzep i z łatwością pomieści czasopisma, mniejsze książki, czy nawet kilka pieluszek. Dwie pionowe, płaskie kieszenie, umiejscowione centralnie, to miejsce na kolejne przedmioty. Kolejne dwie skrajne kieszenie są szersze i z łatwością zmieści się w nich mniejsza puszka lub butelka z napojem, albo butelka dla dziecka.

Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest specjalna kieszeń, przeznaczona do przechowywania w niej opakowania chusteczek higienicznych lub nawilżanych. Otwory z dwóch stron pozwalają na swobodne wsunięcie do niej pudełka bądź torebki, a specjalnie wycięty w centralnej części kieszeni otwór umożliwia wyciąganie pojedynczych chusteczek bez konieczności wysuwania całości z organizera.

Kieszeń na samym dole jest szeroka i pakowna, a także łatwo dostępna. Organizer łatwo zdemontować i zabrać w całości z samochodu, aby w bardziej dogodnym miejscu dokonać przeglądu rzeczy, które się w nim znajdują i ewentualnie uzupełnić braki. Filcowy materiał jest łatwy w czyszczeniu. Można to robić przy użyciu wilgotnego kawałka materiału, a w przypadku większych zabrudzeń, organizer nadaje się także do prania w pralce na niskiej temperaturze.

MOCNE RZEPY DO ZACZEPIENIA ZA ZAGŁÓWEK

HACZYKI DO ZACZEPIENIA ZA DOLNĄ CZĘŚĆ FOTELA


Iso Trade
MA_12677
97 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: