Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Latarka czołowa COB LED L5588

MA_12553

5902802904966

Nowy produkt

5 Przedmioty

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

 

LATARKA CZOŁOWA COB LED 3WTRZY TRYBY ŚWIECENIA – przełącznik umożliwia ustawienie jednego z trzech trybów pracy: ostrzegawczy, stały 40 lumenów, stały 80 lumenów.REGULACJA – elastyczna opaska mocuje latarkę na głowie w dwóch płaszczyznach, nachylenie latarki można regulować o 180 stopni.SPECYFIKACJA – wymiar 6,5/3/4,5cm, max. świecenie 80lm, waga 42g, waga z opakowaniem 54g.JASNE ŚWIATŁO – zastosowanie technologi LED COB umożliwia uzyskanie silnego promienia światła.ENERGOOSZCZĘDNA – technologia LED COB gwarantuje niski pobór mocy dzięki wysokiemu współczynnikowi lumenów na wat.SPECYFIKACJA

  • wymiar (dł/szer/wys): 6,5/3/4,5cm

  • zasilanie: 3 x baterie AAA 1,5V (brak w zestawie)

  • moc: 3W

  • barwa strumienia światła: biały neutralny

  • waga: 42g

  • waga z opakowaniem: 54g


Mała, energooszczędna latarka mocowana na głowie, to obecnie powszechnie stosowane urządzenie ułatwiające nie tylko pracę osobom wykonującym swoje obowiązki w miejscach z ograniczonym dostępem do światła. To także praktyczna pomoc na biwakach, wędkowaniu, czy podczas nocnych, turystycznych wypraw pieszych bądź rowerowych, jak również element zapewniający bezpieczeństwo.

Technologia COB LED zastosowana w latarce czołowej, gwarantuje silne światło o mocy do 80 lumenów i długi czas pracy. Latarka na głowę posiada elastyczną opaskę, która umożliwia łatwe zakładanie i pozwala stabilnie zamocować urządzenie na głowie w dwóch płaszczyznach, co zapobiega przesuwaniu się nawet przy wykonywaniu dynamicznych czynności. Nachylenie latarki można regulować do 180 stopni.

Trzy tryby pracy dopasowane są do różnego rodzaju potrzeb. Tryb ostrzegawczy to równomierne miganie, tryb niższego poboru mocy to stałe światło o mocy 40 lumenów, a tryb maksymalnego poboru mocy to stałe światło o mocy 80 lumenów. Przełączanie pomiędzy trybami odbywa się poprzez kolejne naciskanie przycisku umiejscowionego w górnej, łatwo dostępnej części obudowy.


Ścieżka: > > > Latarka czołowa COB LED L5588

27 innych produktów w tej samej kategorii: