Piłka gimnastyczna P5467

Indeks: MA_12891

38,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

PIŁKA GIMNASTYCZNA PODWÓJNA

 • WIELOFUNKCYJNA – duża, podwójna gumowa piłka umożliwia wykonywanie różnorodnych ćwiczeń w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań; powierzchnia piłki jest gładka, pokryta kilkoma, delikatnymi prążkami, które nie są wyczuwalne podczas ćwiczeń i nie przeszkadzają w użytkowaniu.
 • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – piłka z powodzeniem może być używana w klubach fitness, w domach, w biurach, w ośrodkach rehabilitacyjnych czy w fizjoterapii.
 • SPECYFIKACJA – wymiary po napompowaniu (dł/śred): 90/45cm, waga: ~1kg.
 • DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU  piłka jest idealna dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci; kryterium zastosowania jest jedynie wzrost oraz indywidualne możliwości w zakresie wykonywania poszczególnych rodzajów ćwiczeń.
 • ŁATWA W PRZECHOWYWANIU I TRANSPORCIE – piłka po spuszczeniu z niej powietrza zajmuje bardzo mało miejsca, co sprawia, że jest wygodna w przechowywaniu, a także w transporcie; można bez problemu zabrać ją ze sobą na wyjazd.

SPECYFIKACJA:

 • kolor do wyboru: niebieski, zielony, czerwony
 • materiał: PVC
 • maksymalne obciażenie: do 200kg
 • wymiary po napompowaniu (dł/śred): ~90/45cm
 • wymiary przed napompowaniem (dł/śred): ~80/45-48cm
 • waga: ~1kg

KOLOR DO WYBORU:

 1. niebieski
 2. zielony
 3. czerwony

Gumowa piłka gimnastyczna to produkt, który posiada szereg zalet. Jej stosowanie przede wszystkim wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i jest korzystne dla zdrowia. Ćwiczenia z wykorzystaniem piłki rozpowszechnione są m.in. w obszarze sportu i rekreacji. Skuteczne zastosowanie znalazły jednak też w innych dziedzinach, takich jak rehabilitacja czy fizjoterapia.

Piłka do ćwiczeń jest wielofunkcyjna. Jest dużych rozmiarów i umożliwia wykonywanie różnorodnych ćwiczeń w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. Powierzchnia piłki jest gładka, pokryta kilkoma, delikatnymi prążkami, które nie są wyczuwalne podczas ćwiczeń i nie przeszkadzają w użytkowaniu. Prezentowany model jest zbudowany z dwóch segmentów – złączonych dwóch piłek. Zwiększa to zastosowanie do różnorodnych ćwiczeń, ułatwia modelowanie brzucha.

Piłka ma szerokie zastosowanie i z powodzeniem może być używana do wykonywania ćwiczeń w klubie fitness, na siłowni, w domu lub w biurze (zastępczo za fotel biurowy lub jako wyposażenie tzw. „chillout roomów”, popularnych w firmach dbających o prawidłowy wypoczynek swoich pracowników). Pomocna jest również w ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w fizjoterapii.

Znacznie poprawia siłę mięśni i stabilność. Wpływa na prawidłową postawę oraz poszczególne segmenty ciała. Spowodowane jest to procesami dostosowawczymi, wymuszonymi niestabilnością podłoża (kołysaniem piłki i odkształceniem materiału) podczas ćwiczeń w wielu pozycjach: na siedząco, na stojąco, na leżąco na brzuchu i plecach, na czworaka, w skłonie, w leżeniu bocznym itp. Dzięki temu istnieje też możliwość opracowania różnych programów terapeutycznych dostosowanych do wymagań kursanta lub pacjenta.

Piłka przeznaczona jest dla osób w każdym wieku niezależnie od płci, a kryterium jej zastosowania jest jedynie wzrost. Dobierając piłkę należy zwrócić uwagę na jej rozmiar, czyli średnicę wyrażoną w centymetrach. Kiedy usiądziemy na niej i położymy stopy płasko na podłożu, kąt między tułowiem a udami i zgiętymi kolanami powinien wynosić nie mniej niż 90° (może wynosić trochę więcej, ale ważne, aby nie mniej). Piłka o długości 90cm (średnica każdej kuli ~45cm) sprawdzi się u osób o wzroście do 150cm przy użyciu na płasko. W innych konfiguracjach (np. pionowej) piłki mogą używać nawet osobo o wzroście powyżej 170cm.

Piłka jest łatwa w przechowywaniu i transporcie. Po spuszczeniu z niej powietrza, zajmuje bardzo mało miejsca, co sprawia, że bez problemu możemy ją schować lub wygodnie zabrać ze sobą np. na wyjazd. Piłka polecana jest osobom indywidualnym cierpiącym na schorzenia i bóle, chcącym wzmocnić ciało i poprawić kondycję oraz tym, które pracują długo przy komputerze lub mają siedzący tryb wykonywania obowiązków służbowych. Idealna także dla właścicieli klubów fitness i siłowni, trenerów personalnych, jak i ośrodków rehabilitacyjnych oraz osób zajmujących się fizjoterapią. Pozwoli na wprowadzenie urozmaiconych ćwiczeń, a tym samym poprawi efekty oraz zadowolenie klientów lub pacjentów. Doskonała dla młodzieży, dorosłych oraz seniorów! Jest bezpieczna również do samodzielnego użytku w domu lub mieszkaniu.

Iso Trade
MA_12891
52 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: