Plastelina magnetyczna czarna

Indeks: MA_14142

13,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
  • Towar wysyłamy  od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia
  • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

PLASTELINA MAGNETYCZNA 

  • MASA KINETYCZNA O NIEZWYKŁYCH WŁAŚCIWOŚCIACH- sprytna plastelina jest to masa z niesamowitymi umiejętnościami: rwie się jak papier, rozciąga się jak guma, odbija się jak kauczuk, rozbija jak porcelana. W połączeniu z neodymowym magnesem potrafi robić niewyobrażalne rzeczy. Silniejszy magnes przyciąga ją do siebie a słabszy może nią manipulować. Dzięki swoim zdolnościom świetnie nada się również jako antystresowy gadżet. Jednego z największych hitów wśród zabawek nie może zabraknąć w kolekcji Twojej pociechy.
  • BEZPIECZNA – Czy produkt o tak niewiarygodnych właściwościach może być bezpieczny? Otóż jak najbardziej: Magnetyczna plastelina jest bezpieczna i neutralna. Nie posiada toksycznych składników, ani domieszek lateksowych. Ponadto produkt spełnia wymogi Unii Europejskiej, uzyskał również certyfikaty jakości: CE i EN 71. Gwarantuje wiele godzin ciekawej a przy tym bezpiecznej samodzielnej lub grupowej zabawy.
  • KREATYWNA ZABAWA – Jeśli brakuje CI pomysłów na ciekawą i wciągającą zabawę dla swojego dziecka, ta sprytna plastelina jest rozwiązaniem problemu. Wystarczy kawałek masy i magnes, a maluch będzie mógł obserwować i eksperymentować. Świetnym wariantem zabawy z plasteliną magnetyczną jest rozciąganie jej do cienkich nitek i tworzenie z niej obrazków. Dziecko może je tworzyć na kartce, stole czy podłodze bez obaw, że ta przyklei bądź rozetrze się np. po dywanie.
  • NIE BRUDZI – magnetyczna plastelina jest czysta, nie przykleja się do rąk oraz nie pozostawia kolorowych tłustych plam. Jej drobne kawałki nie wcierają się w dywan, włosy oraz ubrania. Nawet po wtarciu jej w podłogę bez problemu możemy ją zebrać i dołączyć do pozostałej masy. Łatwo dają się z niej usunąć zanieczyszczenia. Zabawa z tą niezwykłą masą kinetyczną nie przysporzy sprzątania rodzicom/opiekunom.
  • SPECYFIKACJA - wymiary pudełka (szer/wys): 7/7/3cm; waga: 0,07kg; certyfikaty: CE, EN71; wiek: 3+.
Iso Trade
MA_14142
146 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: