Spadochron oporowy

Indeks: MA_12780

25,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze
 

SPADOCHRON OPOROWY

 • DO PROFESJONALNEGO TRENINGU – umożliwia rozwój wytrzymałości oraz poprawę osiągów dzięki efektywnemu treningowi oporowemu.

 • ŁATWY W UŻYCIU – po wyjęciu z opakowania, spadochron nadaje się od razu do wykorzystania.

 • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer): 105/105cm; długość taśmy 112cm; max. obwód 114cm; waga 200g.

 • PROSTE SKŁADANIE – materiał, z którego jest wykonany, łatwo się zwija i składa, dzięki czemu można szybko schować go do torby.

 • TORBA W ZESTAWIE – w komplecie znajduje się torba z zapięciem na sznurek ze ściągaczem, co usprawnia przechowywanie i transport.

SPECYFIKACJA

 • wymiary (dł/szer): 105/105cm

 • długość taśmy: 112cm

 • max. obwód: 114cm

 • waga: 200g

Zwiększanie efektywności aktywności fizycznej poprzez wprowadzanie urozmaiconego treningu, to zasada, jaka może przynieść poprawę wyników. Spadochron oporowy przeznaczony jest do wykorzystywania podczas intensyfikacji wysiłku w ramach treningu oporowego. Specjalnie wyprofilowana czasza sprawia, że sprzęt treningowy dostosowuje się do indywidualnych możliwości trenującego.

W miarę zwiększania prędkości, stawia coraz większy opór, dzięki czemu trening staje się jeszcze bardziej wymagający, a tym samym przynosi większe rezultaty pod kątem wytrzymałości, szybkości i ogólnej sprawności. Spadochron oporowy jest łatwy w użyciu.

Jest to sprzęt jednoelementowy, który wystarczy rozwinąć i za pomocą zapięcia na rzepy przymocować wokół pasa. Jego konstrukcja, a dzięki temu specyfika zachowania się podczas biegu, umożliwia wykonywanie manewrów skrętu na łukach znajdujących się np. na bieżni, bez ryzyka zaplątania.

Po skończonym treningu spadochron bardzo łatwo można zwinąć i schować do znajdującej się w komplecie torby zamykanej na sznurek ze ściągaczem. Sprzęt sportowy można dzięki temu w prosty sposób przechowywać oraz transportować, a dodatkowo pomaga w tym jego niska waga i małe rozmiary po złożeniu. Spadochron oporowy będzie ciekawym urozmaiceniem treningów dla profesjonalnych zawodników, nie tylko w konkurencjach biegowych, ale wszystkich, które wymagają ogólnej wytrzymałości. Sprawdzi się także w użyciu przez amatorów, którzy docenią jego zalety poprawiające ich sprawność fizyczną i efektywność prowadzonych regularnie treningów. Spadochron jest zatem dedykowany w głównej mierze dla biegaczy, ale z powodzeniem może być wykorzystywany we wszystkich treningach z zakresu lekkoatletyki, fitness, czy crossfit.


Iso Trade
MA_12780
28 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: