Sztuczne zęby - nakładki na dziąsła

Indeks: MA_12873

8,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
  • Towar wysyłamy  od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia
  • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

Sztuczne zęby - nakładki na dziąsła

NATYCHMIASTOWY EFEKT – dzięki nakładce można mieć w ciągu kilku chwil niesamowicie białe i fantastycznie proste zęby, które przydadzą się np. do robienia estetycznych zdjęć selfie; nakładka uzupełnia zgryz do górnych piątek.

ŁATWA W NAŁOŻENIU I ŚCIĄGNIĘCIU – mocowanie nakładki do powierzchni naturalnych zębów jest łatwe i nie wymaga skomplikowanych czynności czy też stomatologicznego doświadczenia, w zestawie znajduje się specjalna plastelina.

 SPECYFIKACJA  wymiary nakładki (szer/wys) 6/1,6cm, wymiary etui (dł/szer/wys): 6/5/2cm, waga zestawu: 8g, waga zestawu z opakowaniem: 22g.

PRZENOŚNA – nakładka jest kompaktowych rozmiarów, wobec czego można ją bez żadnego problemu zabrać ze sobą do torebki lub na wyjazd.

OCHRONNE ETUI – małe, zamykane, przezroczyste pudełko pozwala na komfortowe transportowanie, a także spełnia funkcję ochronną i higieniczną.


SPECYFIKACJA

wymiary nakładki (szer/wys) 6/1,6cm

wymiary etui (dł/szer/wys): 6/5/2cm

waga zestawu: 8g

waga zestawu z opakowaniem: 22g

W ZESTAWIE

nakładka na górne zęby

część montażowa (plastelina)

etui

Kosmetyczna nakładka na dziąsła to hit dla wszystkich, którzy uważają, że ich uzębienie nie jest doskonałe i źle będzie prezentowało sie na fotografiach. Jeśli masz problemy z uzębieniem, krzywy zgryz, ubytki lub zęby są po prostu nieestetyczne, ten rewelacyjny produkt niewątpliwie to zmieni. W jednej chwili możesz mieć hollywoodzki uśmiech jak z reklamy!

Nakładka gwarantuje idealne górne uzębienie. Dzięki niej natychmiast można mieć niesamowicie białe i fantastycznie proste zęby, które są mocno pożądane np. w robieniu zdjęć selfie. Zalety produktu docenią m.in. modelki, blogerzy i youtuberzy. Przydadzą się również do użytku prywatnego przez osoby niezwiązane w żaden sposób z mediami społecznościowymi.

Nakładka uzupełnia zgryz aż do górnych piątek. Jest łatwa w nałożeniu i ściągnięciu. Mocowanie do powierzchni naturalnych zębów jest wyjątkowo proste, szybkie i nie wymaga skomplikowanych czynności czy też stomatologicznego doświadczenia. Zęby z plasteliną należy zanurzyć na 2 minuty w bardzo gorącej wodzie, wyjąć, a potem całość docisnąć do własnych zębów (odczekać chwilę, aby masa była nadal plastyczna, ale nie za bardzo gorąca). Do poprawnego, stabilnego montażu niezbędna jest istniejąca, przynajmniej częściowa struktura zębowa. Brakować może maksymalnie do 4-5 zębów. Nakładka kosmetyczna nie jest produktem profesjonalnym i nie jest rozwiązaniem trwałym. Może być wykorzystywana jedynie tymczasowo w celu zrobienia zdjęć itp. Nie należy w niej spać, uprawiać sportu ani jeść i pić gorących napojów.

Nakładka na zęby jest kompaktowych rozmiarów, wobec czego można ją bez żadnego problemu zabrać ze sobą do torebki lub na wyjazd. Małe, przezroczyste, ochronne etui pozwala na komfortowe transportowanie, a także na zachowanie higieny, dbając o to, by do środka nie dostały się zanieczyszczenia typu wilgoć, kurz i brud, co sprzyja późniejszemu rozwojowi bakterii.

Nakładka ma uniwersalny rozmiar i polecana jest każdemu, niezależnie i płci, kto pragnie uzyskać piękny uśmiech na potrzeby wykonania estetycznej fotografii, bądź zarejestrowania materiału wideo. Idealnie nadają się dla wszystkich osób, które szczególny nacisk kładą na wygląd.


Iso Trade
MA_12873
219 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: