Wieszak na ubrania W5646

Indeks: MA_12505

30,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
  • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
  • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze
 

WIESZAK NA UBRANIA


ŁATWY MONTAŻ – wkręć drążek podstawy, przykręć haki – pod kątem prostym, używając załączonych w zestawie śrub. Na koniec użyj podkładek, by zapewnić stabilność.

OCHRONNE PODKŁADKI - każdy hak, łącznie z podstawą zakończony jest zabezpieczeniem zapobiegającym zarówno zarysowaniom podłóg jak i ewentualnym uszkodzeniom wieszanych na nim ubrań.

SPECYFIKACJA – materiał stal; kolor czarny; wymiary 175x46,5cm; waga wieszaka 1kg; waga z opakowaniem 1,3kg.

12 HAKÓW – 8 krótkich i 4 długie. Koniec z wieszaniem jednej kurtki na drugą. Szczyt wieszaka może służyć do powieszenia kapelusza lub czapki. ale także idealnie nadają się do wieszania ubrań, kurtek itd. Dolne natomiast są doskonałe do wieszania na nich np. parasolek czy nawet torebek, a zaokrąglone końcówki nie powodują uszkodzenia materiału.

WSZECHSTRONNY - wymiary wieszaka sprawiają, że wpasuje się on w większość pomieszczeń. Wieszak znajdzie zastosowanie w domu, biurze, salonie kosmetycznym, u fryzjera, w poczekalni itd.SPECYFIKACJA

materiał: stal

kolor: czarny

wymiary (wys/szer): 175x46,5cm

waga wieszaka: 1kg

waga z opakowaniem: 1,3kg
Wieszak na ubrania wykonany ze stali o stabilnej podstawie trójnogu to niezbędnik w każdym domu czy też biurze. Posiada łącznie 12 haków na ubrania - 8 krótkich i 4 długie.

Co więcej, dzięki możliwości odkręcenia i złożenia wieszaka jest on wygodny w przewożeniu i przechowywaniu (np. można go schować na lato, gdy nie nosimy już kurtek), a gdy będzie znów potrzebny, znów go skręcić.


WIESZAK JEST ZABEZPIECZONY PODKŁADKAMI


Iso Trade
MA_12505
340 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: