Worek płócienny do odkurzacza przemysłowego 9071

Indeks: MA_14211

14,99 zł
Ilość

Dostawa od 7,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 • Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia Jesteśmy rodzinną firmą - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia
 • Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia Towar wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia
 • W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze W przypadku problemów zwróć towar, a my zwrócimy pieniądze

WOREK PŁÓCIENNY DO ODKURZACZA PRZEMYSŁOWEGO MALATEC 40L

 • WYSOKI STOPIEŃ FILTRACJI – płócienny worek zatrzymuje większość zanieczyszczeń, dzięki czemu filtry znajdujące się w odkurzaczu są odciążone i mniej zanieczyszczone. Pozwoli na wyłapanie nawet najmniejszych drobinek oraz pyłków.
 • WIELOKROTNEGO UŻYTKU – po napełnieniu worek z można z łatwością opróżnić oraz użyć ponownie. Jest to jego największa zaleta, dzięki której możemy zaoszczędzić pieniądze oraz przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska. Nie będziemy bowiem wyrzucać jednorazowych worków wykonanych z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, które rozkładają się nawet kilkadziesiąt lat. Produkt nadaje się również do recyklingu.
 • DUŻA WYTRZYMAŁOŚĆ - worek wykonany jest z wytrzymałego materiału, którym jest niezwykle wytrzymałe płótno, dzięki czemu jest odporny na rozerwanie oraz dużą siłę ssania. Worek wyłapie nawet twarde przedmioty bez ryzyka przerwania materiału.
 • WOREK PŁÓCIENNY  dzięki temu, że worek został wykonany z najwyższej jakości materiału, zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Worek nie rozerwie się a zanieczyszczenia, które się w nim znajdują nie przedostaną się do wnętrza odkurzacza.
 • SPECYFIKACJA - materiał: płótno; waga: 0,11kg; waga z opakowaniem: 0,12kg; wymiary (szer/wys): 44/27cm.

SPECYFIKACJA

 • materiał: płótno
 • waga: 0,11kg
 • waga z opakowaniem: 0,12kg
 • wymiary (szer/wys): 44/27cm

Worek do odkurzacza MALATEC spełnia wiele użytecznych funkcji, które zapewniają świetne rezultaty sprzątania. Pozwala na odkurzanie popiołu oraz zanieczyszczeń znajdujących się w kominku, bez zbędnego zapychania odkurzacza i filtrów, które się w nim znajdują. Ponadto jest wyjątkowo higieniczny. Nie wydostaną się z niego żadne pyły, oraz małe zanieczyszczenia.

Wymiana worka jest niezwykle szybka i łatwa a sam materiał, którego został wykonany jest przyjazny dla środowiska i nadaje się do recyklingu. Worek niezwykle wytrzymały na ssanie i rozrywanie zapewnia długie i bezawaryjne działanie. Produkt wyprodukowany został z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie komfort oraz wysoką jakość. Doskonale wiemy, że worki w odkurzaczach odpowiadają za przechowywanie zanieczyszczeń. Nie każdy wie jednak, że pełnią one również rolę wspomagania filtrów, które się w nim znajdują. Dzięki temu, są one odciążone. Używanie worków zdecydowanie przedłuża żywotność odkurzacza.

Jeśli posiadasz odkurzacz przemysłowy MALATEC 40l, warto abyś wiedział/a, że używanie akcesoriów kompatybilnych z urządzeniami, które posiadasz wpływa na długość i jakość użytkowania.


Malatec
MA_14211
10 Przedmioty
Nasze wartości

Ostatnio przeglądane

16 innych produktów w tej samej kategorii: