Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Mop samoczyszczący MS5852

MA_12685

5902802906205

Nowy produkt

171 Przedmioty

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

MOP SAMOCZYSZCZĄCY

SAMOCZYSZCZĄCY – innowacyjny mechanizm nie wymaga wyciskania mopa, a jego płukanie i odsączanie następuje podczas ruchów góra-dół w komorze korytka.

EKOLOGICZNY – zasada działania sprawia, że nie ma potrzeby używania dużej ilości wody.

SPECYFIKACJA – wymiary wiaderka (dł/szer/wys): 17/20/43cm; długość drążka 110-137cm; wymiary głowicy mopa (dł/szer): 10/32cm; pojemność wiadra 14,9l; waga zestawu 2kg.

REGULOWANY DRĄŻEK – możliwość dopasowania długości drążka do indywidualnych wymagań użytkownika.

STABILNY UCHWYT – nasada drążka pokryta jest elastyczną pianką, która umożliwia pewny uchwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni.

SPECYFIKACJA

  • wymiary wiaderka (dł/szer/wys): 17/20/43cm
  • długość drążka: 110-137cm
  • wymiary głowicy mopa (dł/szer): 10/32cm
  • pojemność wiadra (bez wkładu z korytkiem): 14,9L
  • waga zestawu: 2kg
  • waga z opakowaniem: 2,7kg

W ZESTAWIE

  • mop
  • wiaderko
  • 2x nakładki

Utrzymanie czystych powierzchni podłóg to przede wszystkim główna zasada higieny pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, ale także zapewnienie ich estetyki oraz bezpieczeństwa użytkowników. Zastosowanie płaskiego mopa samoczyszczącego marki Malatec pozwoli nie tylko na mycie podłóg z zabrudzeń powstających podczas codziennego użytkowania, ale także szybkie usunięcie rozlanych płynów czy wysypanych, drobnych zanieczyszczeń. Innowacyjny system oczyszczania głowicy mopa zmniejsza wysiłek wymagany podczas sprzątania, a tym samym pozwala na dokładniejsze przeprowadzanie czynności porządkowych.

 

Mechanizm zamontowany w demontowalnym korytku powoduje, że wystarczą swobodne ruchy mopem w gorę i w dół w specjalnie wyprofilowanej komorze, dopasowanej do kształtu głowicy mopa. Znajdująca się wewnątrz gumowa wycieraczka precyzyjnie przylega do powierzchni wprowadzanej do korytka nakładki na mopa, dzięki czemu dokładnie usuwa z niej zanieczyszczenia oraz wilgoć. Drążek mopa jest regulowany, a dopasowaną długość utrzymuje zaciskana blokada.

Uchwyt wykonany został z elastycznej pianki, która gwarantuje dobre trzymanie w rękach, co ułatwia nie tylko samo sprzątanie, ale także opłukiwanie mopa w wiadrze z korytkiem. Nakładki na mopa montuje się przy pomocy zacisków, a ich prawidłowe przyleganie do całej głowicy zapewniają taśmy z rzepami znajdujące się w jej centralnej części.

 

Mop posiada także blokadę, która stabilizuje głowicę pod kątem prostym podczas pierwszego wsunięcia jej do korytka. Dzięki temu można dynamicznie i sprawnie czyścić mopa, bez konieczności poprawiania jego pozycji przy każdym wyciągnięciu z komory czyszczącej, podczas wykonywania ruchów góra-dół.

Zastosowany mechanizm samoczyszczący sprawia, że na mopie znajduje się odpowiednia ilość wilgoci, niezbędna do efektywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dzięki temu, podłogi szybko schną, co wpływa na krótszy czas oczekiwania wymagany do udostępnienia ich do dalszego użytkowania. Ponadto mniejsze zużycie wody powoduje obniżenie kosztów związanych z przeprowadzeniem czynności porządkowych. Istotną kwestią wynikającą z użytkowania dobrze odciśniętego mopa płaskiego, jest także zwiększona trwałość podłóg. Nawet dobrze zabezpieczone przed działaniem wilgoci podłoża w pomieszczeniach mieszkalnych lub użytkowych, na dłużej zachowują swoje właściwości, jeżeli są czyszczone z ograniczonym użyciem wody.

Ścieżka: > > > Mop samoczyszczący MS5852

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Mop samoczyszczący MS5852

Mop samoczyszczący MS5852

30 innych produktów w tej samej kategorii: