Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Wieszak na ubrania W5646

Iso Trade

MA_12505

5902802905352

Nowy produkt

439 Przedmioty

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

 

WIESZAK NA UBRANIA


ŁATWY MONTAŻ – wkręć drążek podstawy, przykręć haki – pod kątem prostym, używając załączonych w zestawie śrub. Na koniec użyj podkładek, by zapewnić stabilność.

OCHRONNE PODKŁADKI - każdy hak, łącznie z podstawą zakończony jest zabezpieczeniem zapobiegającym zarówno zarysowaniom podłóg jak i ewentualnym uszkodzeniom wieszanych na nim ubrań.

SPECYFIKACJA – materiał stal; kolor czarny; wymiary 175x46,5cm; waga wieszaka 1kg; waga z opakowaniem 1,3kg.

12 HAKÓW – 8 krótkich i 4 długie. Koniec z wieszaniem jednej kurtki na drugą. Szczyt wieszaka może służyć do powieszenia kapelusza lub czapki. ale także idealnie nadają się do wieszania ubrań, kurtek itd. Dolne natomiast są doskonałe do wieszania na nich np. parasolek czy nawet torebek, a zaokrąglone końcówki nie powodują uszkodzenia materiału.

WSZECHSTRONNY - wymiary wieszaka sprawiają, że wpasuje się on w większość pomieszczeń. Wieszak znajdzie zastosowanie w domu, biurze, salonie kosmetycznym, u fryzjera, w poczekalni itd.SPECYFIKACJA

materiał: stal

kolor: czarny

wymiary (wys/szer): 175x46,5cm

waga wieszaka: 1kg

waga z opakowaniem: 1,3kg
Wieszak na ubrania wykonany ze stali o stabilnej podstawie trójnogu to niezbędnik w każdym domu czy też biurze. Posiada łącznie 12 haków na ubrania - 8 krótkich i 4 długie.

Co więcej, dzięki możliwości odkręcenia i złożenia wieszaka jest on wygodny w przewożeniu i przechowywaniu (np. można go schować na lato, gdy nie nosimy już kurtek), a gdy będzie znów potrzebny, znów go skręcić.


WIESZAK JEST ZABEZPIECZONY PODKŁADKAMI


Ścieżka: > > > Wieszak na ubrania W5646

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Wieszak na ubrania W5646

Wieszak na ubrania W5646

30 innych produktów w tej samej kategorii: