Wyprzedaż

Jest 236 produktów.

Pokazano 1-24 z 236 pozycji

Bączek tradycyjny

Cena podstawowa 3,99 zł Cena 3,59 zł -10%
Bączek tradycyjny, wielopokoleniowy, ponadczasowy. Większość z nas pamięta ile dostarczała nam radości, a teraz może przywołać uśmiech na twarzy Twojej pociechy.

Domek tęcza montessori kolorowa...

Cena podstawowa 64,90 zł Cena 58,41 zł -10%

Drewniany domek składający się z 5 elementów do dopasowania. Zestaw kolorowych klocków o różnych rozmiarach komponuje się w tęczowy domek.  Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Drewniane dwustronne liczydło

Cena podstawowa 26,90 zł Cena 24,21 zł -10%

Oferujemy Państwu solidne, kolorowe, drewniane liczydło do prostej i przyjemnej nauki matematyki.. Przedmiot zapakowany jest w ładne, solidne kolorowe pudełko. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

Drewniane klasyczne liczydło szkolne

Cena podstawowa 21,90 zł Cena 19,71 zł -10%

Oferujemy Państwu solidne, kolorowe, drewniane liczydło do prostej i przyjemnej nauki matematyki. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

Drewniane klocki domino 100 sztuk...

Cena podstawowa 27,90 zł Cena 25,11 zł -10%

Zestaw wielokolorowych klocków do układania w linii klasycznie zwane domino to dobry sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. W zestawie znajdują się trzy podstawki oraz mostek, które dodatkowo uatrakcyjnią zabawę. Pomalowane nietoksycznymi farbami.

Drewniane kręgle gra dla dzieci

Cena podstawowa 69,90 zł Cena 62,91 zł -10%

Kręgle to oryginalna zabawka, która zapewnia dużo zabawy i pomoże szybko się zrelaksować. Wystarczy ustawić kręgle i wypuścić kulkę.

Drewniane pacynki duży zestaw kukiełki

Cena podstawowa 39,90 zł Cena 35,91 zł -10%

Zabawka składa się aż 12 pacynek zakładanych na palce. Tak duża ilość kukiełek pozwala odgrywać klasyczne bajki, ale też tworzyć swoje opowieści. Dzięki zabawie w teatrzyk młody adept aktorstwa może odgrywać pacynkami najróżniejsze role.

Drewniany dom sorter i cyfry

Cena podstawowa 44,90 zł Cena 40,41 zł -10%

Drewniany domek, sorter kształtów. wspaniała kolorowa wielofunkcyjna zabawka. Domek posiada na dachu wygodny uchwyt, funkcję sortera, oraz cyferki pozwalające na naukę prostych równań. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Drewniany labirynt magnetyczny motyl

Cena podstawowa 27,90 zł Cena 25,11 zł -10%

Labirynt zręcznościowy w kształcie motyla. Dziecko przesuwając kulki umieszczone za przeźroczystą szybką za pomocą ołówka magnetycznego uczy się logicznego myślenia i rozwija zdolności manualne oraz koordynację. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Drewniany pociąg cysterna do kolejki...

Cena podstawowa 19,90 zł Cena 17,91 zł -10%

Drewniany pociąg z wagonikami na magnes to wspaniałe uzupełnienie do zestawów torów i kolejek drewnianych. Pociąg po połączeniu wszystkich wagonów ma długość aż 27,5 cm.

Drewniany pociąg sorter układanka klocki

Cena podstawowa 24,90 zł Cena 22,41 zł -10%

Sorter składający się z lokomotywy i wagoników pełniących rolę sortera.. Dopasowanie 16 elementów o różnych kształtach może stanowić nie lada wyzwanie dla malucha. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Drewniany pociąg z klockami

Cena podstawowa 29,99 zł Cena 26,99 zł -10%

Kolorowy drewniany pociąg z klockami do układania. Zabawka pomalowana nietoksycznymi farbami. Zapewnia prawidłowy rozwój dziecka.

  • Rozwija umiejętności motoryczne
  • Rozwija sprawność manualną
  • Ćwiczy koordynacje oko-ręka
  • Rozwija wyobraźnię i kreatywność
  • Pomaga w nauce rozróżniania kolorów i kształtów

Drewniany sorter kolorowa ukladanka...

Cena podstawowa 29,90 zł Cena 26,91 zł -10%

Sorter składający się z podstawki i 12 elementów do dopasowania. Zabawka pozwala na budowę czterech wież. Dziecko dopasowuje kształty. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Drewniany sorter kostka edukacyjna...

Cena podstawowa 44,90 zł Cena 42,90 zł -2,00 zł

Wspaniała zabawka edukacyjna dzięki której dziecko uczy się: dopasowywać klocki i kule do otworów, piętrzyć klocki(bardzo ważna umiejętność, która powinna się wykształcić około 13 miesiąca życia); szeregować klocki, utrwala znajomość figur geometrycznych i rozróżnianie kolorów

Drewniany zegar sorter acooltoy

Cena podstawowa 29,90 zł Cena 26,91 zł -10%

Oferujemy Państwu solidną, kolorową, drewnianą, wielofunkcyjną zabawkę w postaci zegara. Sorter spełnia wiele funkcji edukacyjnych. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.