Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne to takie zabawki, które łączą zabawę z funkcją edukacyjną - dzięki nim nasze dziecko nie dość, że będzie radosne, to dodatkowo rozwinie pewne swoje umiejętności. Optymalny wybór dla odpowiedzialnego rodzica.

 • Ubieranka miś zwierzątka klocki puzzle

  Drewniana szkatułka zawierająca puzzle zwierzątka. Każde zwierzątko ma inne kolory oraz nieznacznie różni się kształtem, chociaż każde pasuje do drzewka na pokrywce. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  22,90 zł PLN 22.9
 • Drewniane klocki nawlekane na sznurku farma

  Zestaw składający się kilkunastu elementów - klocków do nawlekania na sznurek. Zestaw przedstawiający farmę. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  23,90 zł PLN 23.9
 • Sowy drewniane klocki wieża równowaga

  Zabawka - gra polegająca na układaniu sówek w taki sposób, aby nie przewróciły się. Odpowiednie ułożenie wieży może stanowić nie lada wyzwanie dla dziecka. Dodatkowo może pomóc w nauce liczenia do 10, także w języku angielskim. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  24,90 zł PLN 24.9
 • Sorter kolorowe żółwie zestaw klocki wieża kształty

  Sorter składający się z czterech podstawek w kształcie żółwi i 12 klocków do dopasowania. Za sprawą elementów w różnym rozmiarze, kształcie i kolorze zabawka stanowi wyzwanie dla dziecka. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  32,90 zł PLN 32.9
 • Drewniane klocki domino 100 sztuk układanka gra

  Zestaw wielokolorowych klocków do układania w linii klasycznie zwane domino to dobry sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. W zestawie znajdują się trzy podstawki oraz mostek, które dodatkowo uatrakcyjnią zabawę. Pomalowane nietoksycznymi farbami.

  27,90 zł PLN 27.9
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów