Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Montessori

W tej kategorii znajdziesz zabawki wspomagające rozwój dziecka z wykorzystaniem metody Marii Montessori.

na stronę
 • Pacynki kukiełki na palec zestaw rodzina

  Zabawka składa się z 6 pacynek zakładanych na palce. Ten zestaw przedstawia rodzinę - syn, córka, tato, mama, dziadek, babcia. Dzięki zabawie w teatrzyk młody adept aktorstwa może odgrywać pacynkami najróżniejsze role.

  22,90 zł PLN 22.9
 • Drewniana kostka edukacyjna sorter Lilupi

  Drewniana zabawka edukacyjna dzięki której dziecko uczy się dopasowywać klocki i kule do otworów, piętrzyć klocki (bardzo ważna umiejętność, która powinna się wykształcić około 13 miesiąca życia); szeregować klocki, utrwala znajomość figur geometrycznych i rozróżnianie kolorów.

  34,90 zł PLN 34.9
 • Drewniana waga Lilupi

  Drewniana kolorowa waga szalkowa LilupiOferujemy Państwu solidną, kolorową, drewnianą wagę szalkową. Zabawka pozwala ćwiczyć motorykę małą i wprowadza w tajniki odmierzania wagi. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat

  34,90 zł PLN 34.9
 • Zestaw montessori sortery drewniane Lilupi

  Zestaw składający się z aż 14 zabawek montessori. Za sprawą elementów w różnym rozmiarze, kształcie i kolorze zabawka stanowi wyzwanie dla dziecka. Rewelacyjna zestaw edukacyjny poszczególne zabawki posiadają funkcje sortera, liczydła, są też tangramy. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  64,90 zł PLN 64.9
 • Duży zestaw montessori sorter i kształty Lilupi

  Zestaw składający się z aż 14 zabawek montessori. Za sprawą elementów w różnym rozmiarze, kształcie i kolorze zabawka stanowi wyzwanie dla dziecka. Rewelacyjny zestaw edukacyjny poszczególne zabawki posiadają funkcje sortera, liczydła, są też tangramy. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  119,90 zł 99,90 zł PLN 99.9
 • Drewniana tablica kredowo magnetyczna Lilupi

  Dwustronna tablica edukacyjna, magnetyczna i kredowa, oraz akcesoria i magnesy cyfry. Na białej stronie dziecko za pomocą cyferek na magnes może tworzyć proste działania. dodatkowo po tej stronie można pisać mazakiem. Strona czarna to klasyczna tablica do pisania kredą. Zestaw zawiera cyfry na magnes, kredę, pisak z gąbką.

  49,90 zł PLN 49.9
 • Drewniany zestaw konstrukcyjny pojazdy Lilupi

  Rewelacyjna, kolorowa, drewniana zabawka składająca się z 70 elementów umożliwiających tworzenie drewnianych konstrukcji i pojazdów. Przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

  59,90 zł PLN 59.9
 • Drewniany zestaw konstrukcyjny Lilupi

  Rewelacyjna, kolorowa, drewniana zabawka składająca się z 54 elementów umożliwiających zbudowanie warsztatu z funkcją krzesła, lub innych konstrukcji. Przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

  69,90 zł PLN 69.9
 • Drewniane liczydło pętla motoryczna koń Lilupi

  Kolorowa, wielofunkcyjna, drewniana zabawka edukacyjna (pętla motoryczna z liczydłem) . Pozwala na naukę liczenia a także rozwija wrażenia sensoryczne, oraz motorykę małą dzięki różnym kolorom i kształtom elementów ruchomych (koralików). Rozwija wrażenia sensoryczne

  49,90 zł PLN 49.9
Pokazuje 1 - 9 z 92 elementów