Zabawki drewniane

Zabawki edukacyjne

staramy się aby nasze zabawki posiadały wartości edukacyjne, miały wpływ na sensorykę i motorykę .

zabawki drewniane

,  lub z przeważającą ilością elementów drewnianych. Idealne do nauki

metodą montessori.

Zabawki drewniane i edukacyjne

Zabawki drewniane

Jest 142 produktów.

Pokazano 1-24 z 142 pozycji

Aktywne filtry

Domek tęcza montessori kolorowa...

Cena podstawowa 64,90 zł Cena 58,41 zł -10%

Drewniany domek składający się z 5 elementów do dopasowania. Zestaw kolorowych klocków o różnych rozmiarach komponuje się w tęczowy domek.  Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Patyczki drewniane wielbłąd relaks...

Cena podstawowa 19,90 zł Cena 17,91 zł -10%

Zestaw patyczków do ćwiczenia zręczności. Zabawa polega na układaniu patyczków tak, żeby nie spadły z podstawki - wielbłąda. Pomalowane nietoksycznymi farbami.

Paleta klocków układanka Montessori

Cena podstawowa 25,90 zł Cena 23,31 zł -10%

Zestaw klocków do układania. Składa się z 24 elementów. Z elementów można układać przeróżne kształty. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Tetris zwierzęta klocki drewniane gra...

Cena podstawowa 37,90 zł Cena 34,11 zł -10%

Drewniana układanka w postaci kolorowych klocków w kształcie różnych zwierząt. Zabawa polega na takim dopasowaniu klocków, aby wypełniły podstawkę. Całość wykonana z drewna i pomalowana nietoksycznymi farbami. Ciekawy pomysł na prezent dla dziecka.

Tangram duży zestaw klocków kształty...

Cena podstawowa 25,90 zł Cena 23,31 zł -10%

Klasyczne klocki Tangram składające się z 7 elementów do układania. Z elementów można układać przeróżne kształty. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Koń na biegunach drewniany - niebieski

Cena 115,99 zł

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH

Drewniany konik na biegunach to niewątpliwie jedna z ulubionych dziecięcych zabawek, która znana jest od pokoleń i niezmiennie sprawia wiele radości. Bujanie na koniku zapewnia dobrą zabawę maluchowi, a ponadto wpływa pozytywnie na układ nerwowy. Stymuluje rozwój koordynacji ruchowej i równowagi. Konik na biegunach to idealny wybór na prezent dla dziecka, z którego może korzystać od najmłodszych lat, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Każda pociecha będzie zachwycona!

Ubieranka miś zwierzątka klocki puzzle

Cena podstawowa 22,90 zł Cena 20,61 zł -10%

Drewniana szkatułka zawierająca puzzle zwierzątka. Każde zwierzątko ma inne kolory oraz nieznacznie różni się kształtem, chociaż każde pasuje do drzewka na pokrywce. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Sowy drewniane klocki wieża równowaga

Cena podstawowa 24,90 zł Cena 22,41 zł -10%

Zabawka - gra polegająca na układaniu sówek w taki sposób, aby nie przewróciły się. Odpowiednie ułożenie wieży może stanowić nie lada wyzwanie dla dziecka. Dodatkowo może pomóc w nauce liczenia do 10, także w języku angielskim. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Sorter kolorowe żółwie zestaw klocki...

Cena podstawowa 32,90 zł Cena 29,61 zł -10%

Sorter składający się z czterech podstawek w kształcie żółwi i 12 klocków do dopasowania. Za sprawą elementów w różnym rozmiarze, kształcie i kolorze zabawka stanowi wyzwanie dla dziecka. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

Drewniane klocki domino 100 sztuk...

Cena podstawowa 27,90 zł Cena 25,11 zł -10%

Zestaw wielokolorowych klocków do układania w linii klasycznie zwane domino to dobry sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. W zestawie znajdują się trzy podstawki oraz mostek, które dodatkowo uatrakcyjnią zabawę. Pomalowane nietoksycznymi farbami.