Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Zabawki drewniane

Zabawki edukacyjne

wykonane z drewna lub z przeważającą ilością elementów drewnianych. W ofercie znajdziesz ciężarówki, pociągi i inne.

na stronę
 • Drewniana kostka edukacyjna sorter Lilupi

  Drewniana zabawka edukacyjna dzięki której dziecko uczy się dopasowywać klocki i kule do otworów, piętrzyć klocki (bardzo ważna umiejętność, która powinna się wykształcić około 13 miesiąca życia); szeregować klocki, utrwala znajomość figur geometrycznych i rozróżnianie kolorów.

  34,90 zł PLN 34.9
 • Drewniany zegar sorter

  Oferujemy Państwu solidną, kolorową, wielofunkcyjną, drewnianą zabawkę w postaci zegara. Przedmiot spełnia wiele funkcji edukacyjnych. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

  10,90 zł PLN 10.9
 • Drewniane liczydło z krążkami Lilupi

  Oferujemy Państwu solidne, kolorowe, drewniane liczydło w ekologicznym pudełku. Nakładając kółka dziecko może zarówno uczyć się liczyć jak i ćwiczyć motorykę małą. Drewniane klocki pomagają w nauce liczenia i poznawaniu cyfr. Kolorowe kółka ułatwiają poznawanie kolorów.

  29,90 zł PLN 29.9
 • Zestaw montessori sortery drewniane Lilupi

  Zestaw składający się z aż 14 zabawek montessori. Za sprawą elementów w różnym rozmiarze, kształcie i kolorze zabawka stanowi wyzwanie dla dziecka. Rewelacyjna zestaw edukacyjny poszczególne zabawki posiadają funkcje sortera, liczydła, są też tangramy. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  64,90 zł PLN 64.9
 • Drewniany ciężarówka rozkręcana wbijak Lilupi

  Rewelacyjna, kolorowa, drewniana zabawka z plastikowymi śrubami do rozkręcania oraz kulami do wbijania w oznaczone kolorami otwory. Przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

  31,90 zł PLN 31.9
 • Drewniane drzewko z klockami do nawlekania Lilupi

  Zestaw składający się z drewnianego drzewka, oraz klocków do nawlekania na sznurek, którymi dziecko ozdobi drzewko. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Zabawka pomalowana jest nietoksycznymi farbami.

  29,90 zł PLN 29.9
 • Drewniana tablica kredowo magnetyczna Lilupi

  Dwustronna tablica edukacyjna, magnetyczna i kredowa, oraz akcesoria i magnesy cyfry. Na białej stronie dziecko za pomocą cyferek na magnes może tworzyć proste działania. dodatkowo po tej stronie można pisać mazakiem. Strona czarna to klasyczna tablica do pisania kredą. Zestaw zawiera cyfry na magnes, kredę, pisak z gąbką.

  54,90 zł 49,90 zł PLN 49.9
 • Drewniane owoce zestaw z deską i nożem Lilupi

  Zabawka w postaci sześciu składników spożywczych dzielonych (warzywa) na deseczce z nożem do krojenia i obieraczką, oraz skrzynka na warzywa. Zabawka wykonana jest z drewna oraz pomalowana nietoksycznymi farbami. Połówki  warzyw łączone są na magnes.

  44,90 zł PLN 44.9
 • Drewniany zestaw konstrukcyjny Lilupi

  Rewelacyjna, kolorowa, drewniana zabawka składająca się z 54 elementów umożliwiających zbudowanie warsztatu z funkcją krzesła, lub innych konstrukcji. Przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

  69,90 zł PLN 69.9
Pokazuje 1 - 9 z 113 elementów