Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Tablica kredowa samoprzylepna

Iso Trade

MA_7505

5901785369441

Nowy produkt

256 Przedmioty

Dlaczego warto kupić u nas?

Wysyłamy powiadomienie e-mail na każdym etapie zamówienia

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą

Rodzinna firma - nasza przyszłość zależy od Twojego zadowolenia

TABLICA KREDOWA SAMOPRZYLEPNA + KREDA

 

Doskonała, bardzo praktyczna tablica kredowa - samoprzylepna. Dzięki niej, możesz obkleić dowolny przedmiot, ścianę czy mebel. To specjalna folia pokryta taką powłoką jak prawdziwa tablica! To świetna zabawa dla najmłodszych, ale także doskonała ozdoba w całym domu czy biurze.

Twoje pociechy wciąż niszczą ściany malując po nich kredkami? Zwykłe kartki to za mała powierzchnia dla ich artystycznych potrzeb? Wystarczy, że nakleisz np. na jedną ze ścian tablicę kredową, a zyskasz dużą powierzchnię do artystycznych popisów! Teraz można dowoli malować kredą po ścianie oklejonej tablicą!

Koniec z pomazanymi ścianami!


Tablica doskonale sprawdzi się w całym domu, szczególnie w kuchni - można nią okleić front szafki, blat, kawałek ściany, a nawet lodówkę - i zapisywać listę zakupów lub zadań do wykonania!

Farba do tablic jest droga i mało wydajna. Pozostaje też problem zacieków i trwałość takiej farby - gdy nie chcemy już korzystać z tablicy w danym miejscu, ciężko taką farbę usunąć/zamalować na ścianie, nie mówiąc już o innych przedmiotach, np. lodówce.


Zamiast drogiej, niepraktycznej farby, wybierz samoprzylepną folię z pokryciem tablicowym!Naklej ją gdzie tylko chcesz, a gdy Ci się to miejsce znudzi, wystarczy odkleić folię, a przedmiot czy ściana są znów jak nowe!


Wciąż czegoś zapominasz przy wyjściu? Naklej na drzwi tablicę i zapisuj niezbędne informacje! Świetnie nadaje się do planowania tygodnia.

Tablicę można dowolnie docinać, przyklejać i odklejać - jest WIELOKROTENGO UŻYTKU! Klej nie zostawia brudnych śladów. Tablica jest zmywalna wilgotną szmatką.

 

Jak przykleić tablicę?

Wybierz miejsce i odtłuść je (np. umyj wilgotną szmatką z płynem, zmyj czystą wodą i dobrze wysusz powierzchnię). Następnie odlep część papieru od tablicy i stopniowo przyklejaj na powierzchnię równocześnie wygładzając folię, aby nie dostały się pod nią pęcherzyki powietrza. Nie udało się za pierwszym razem? Możesz odkleić folię i spróbować ponownie - klej jest mocny, ale nie zostawia brudnych śladów!

 

W zestawie:

* tablica - 1 rolka
* kreda biała i kolorowa

Ścieżka: > > > Tablica kredowa samoprzylepna

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Tablica kredowa samoprzylepna

Tablica kredowa samoprzylepna

30 innych produktów w tej samej kategorii: